• In English
 • На Буковині відбувся семінар Twinning для державних фітосанітарних інспекторів з моніторингу та обстеження карантинних організмів
  , опубліковано 02 Жовтня 2018 року о 14:14

  25 – 27 вересня 2018 року на Буковині у рамках Проекту Twinning «Наближення законодавства України до законодавства ЄС у сфері засобів захисту рослин та здоров’я рослин і посилення відповідних інспекційних та лабораторних служб» Діяльності 2.12 «Навчання з фітосанітарного моніторингу карантинних організмів відповідно до міжнародних стандартів» пройшов навчальний семінар для державних фітосанітарних інспекторів.

  Навчання проводили начальник Ризького регіонального управління,  Державна служба захисту рослин Латвії Зігмарс Булавс, в.о. начальника фітосанітарного відділу Державної служби рослин при Міністерстві сільського господарства Литви Сильвія Пупеліенє, начальниця Курземського регіонального управління Державної служби захисту рослин Латвії Оліта Вігуле та постійний радник проекту Twinning Райвіс Гросбардіс.

  Метою даного семінару стало надання державним фітосанітарним інспекторам знань з питань застосування міжнародних стандартів, обстеження лісу на виявлення карантинних та інших шкідливих організмів, карантинні обстеження шкідливих організмів картоплі, кукурудзи, злаків, фруктових дерев та карантинні обстеження в теплицях.

  Міжнародні експерти поділилися досвідом здійснення фітосанітарного моніторингу карантинних організмів та планування обстеження. Важливим компонентом семінару стало обговорення методів обстеження  нових для нашої країни шкідливих організмів. Учасники семінару дізналися про особливості біології, прояви шкодочинності, поширення та методи обстеження карантинних організмів.

  У заході взяли участь представники Волинського, Івано-Франківського, Закарпатського, Львівського, Рівненського, Тернопільського,  Хмельницького, Чернівецького управління фітосанітарної безпеки головних управлінь Держпродспоживслужби та Департаменту фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва та розсадництва Держпродспоживслужби.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій