• In English
 • Аналіз санітарно-епідемічної ситуації щодо спалахів інфекційних та не інфекційних захворювань на території Чернівецької області.
  , опубліковано 23 Жовтня 2018 року о 11:11

  За 9 місяців 2018 року в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року спостерігається стабільне зниження захворюваності на гострі кишкові інфекції.

  Знизився рівень захворюваності на гострі кишкові інфекції, викликані як встановленими так і не встановленими збудниками (на 29% та 27% відповідно).

  Аналогічна ситуація з захворюваністю на сальмонельозні інфекції, рівень захворюваності знизився на 13%.

  З зоонозних інфекцій спостерігається ріст захворюваності на лептоспіроз (на 3 випадки в порівнянні з 2017 роком).

  На території області за 9 місяців 2018 року спостерігається зменшення спалахової захворюваності на 33%, зареєстровано 4 спалахи гострих кишкових інфекцій, з них 3-и викликані інфекційними збудниками за 9 місяців 2018 року та 1 отруєння невідомою речовиною, проти 9 спалахів гострих кишкових інфекцій та 1 спалах отруєння невідомою речовиною за аналогічний період 2017 року.

  За 9 місяців 2017 року спалахи гострих кишкових інфекцій зареєстровані в 3-х навчально-виховних закладах області, 1 самоорганізованому дитячому наметовому таборі та 3 спалахи, пов’язані з закладами громадського харчування. В той же час за 9 місяців 2018 року в начально-виховних закладах області виникло 2-а спалахи гострих кишкових інфекцій та 1 спалах в оздоровчому закладі.

  Під час проведених розслідувань Головним управління вживались відповідні заходи впливу в межах компетенції.

  Про спалахи та  виявлені порушення вимог санітарного законодавства   інформовані органи місцевого самоврядування, виконавчої влади та правоохоронні органи.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій