• In English
 • Якщо виявлено недолив на АЗС…
  , опубліковано 30 Жовтня 2018 року о 18:18

  Відповідно до Правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами, які затверджені постановою КМУ від 20.12.1997 № 1442, .паливо-,  масло-  та газороздавальні колонки на АЗС установлюються таким чином, щоб споживач міг безпосередньо спостерігати за даними показувального пристрою колонки під час видачі замовленого ним об’єму нафтопродукту. Дані показувального пристрою колонки зберігаються протягом усього часу проведення розрахунку із споживачем.

  Якщо у споживача виникли сумніви щодо точності дози відпуску нафтопродукту колонкою, на його вимогу оператор АЗС зобов’язаний негайно перевірити за допомогою еталонного мірника її стан і у разі виявлення недоливу відшкодувати збитки споживачу і припинити подальше використання цієї колонки до проведення ремонту.

  У разі порушення встановлених Правил на вимогу споживача оператор АЗС повинен надати книгу, відгуків і пропозицій для виконання запису про несправність, колонки із зазначенням її номера, дати і часу запису.

  У випадку відмови споживач має право звернутися з письмовою заявою до суду або до Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області (вул. Сторожинецька, 115, м. Чернівці, 58011).

  Call Now Button
  Будь в курсі подій