• In English
 • Проведено спільний семінар-навчання з питань насінництва та розсадництва
  , опубліковано 07 Листопада 2018 року о 03:03

  Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернівецькій області на базі Державної установи «Чернівецька обласна фітосанітарна лабораторія» проведено спільний семінар-навчання на тему «Сучасне законодавство у сфері визначення посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу та організаційні аспекти співпраці». Семінар-навчання відбувся за участі державних інспекторів відділу контролю в насінництві та розсадництві управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області та фахівців відділу визначення посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу ДУ «Чернівецька обласна фітосанітарна лабораторія».

  Даний захід проведено з метою підвищення фахового рівня спеціалістів, забезпечення організації та визначення завдань щодо співпраці державних інспекторів відділу контролю в насінництві та розсадництві управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області та фахівців відділу визначення посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу ДУ «Чернівецька обласна фітосанітарна лабораторія» у сфері визначення посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу та на виконання рішення колегії Держпродспоживслужби України про підсумки  роботи за Ⅰ півріччя 2018 року.

  Під час навчання розглядалися та обговорювались наступні питання:

  1. Ознайомлення з загальною методикою визначення посівних якостей насіння та товарних якостей садивного матеріалу згідно ДСТУ.
  2. Загальні рекомендації щодо оформлення відповідних документів при надходженні зразків насіннєвого та садивного матеріалу на лабораторне випробування.
  3. Порядок роботи ДУ «Чернівецька обласна фітосанітарна лабораторія» у сфері визначення посівних якостей насіння сільськогосподарських культур
  4. Проведення арбітражного (експертного) визначення посівних якостей насіння і товарних якостей садивного матеріалу

  Під час обговорення актуальних питань та активної дискусії всі учасники семінару-навчання отримали вичерпні відповіді від профільних спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій