• In English
 • Реклама на громадському транспорті
  , опубліковано 07 Листопада 2018 року о 03:03

  В нашому сучасному світі реклама займає дедалі все більше і більше місця. І все менше і менше простору залишається вільного від реклами. А це означає, що все менше у нас телепередач, непошматованих рекламою, прозорих вітрин та незарекламованого транспорту. І кількість способів доведення реклами також зростає з кожним роком. Реклама на транспорті є найбільш привабливою для рекламістів своєю високою ефективністю. Адже така реклама є мобільною і її може помітити набагато більше людей у порівнянні з стаціонарною рекламою. Тож, не даремно рекламісти бажають освоювати саме цей ринок рекламного розповсюдження. І, на жаль, в гонитві за отриманням своїх прибутків нерідко ігнорують вимоги українського законодавства.

  Сьогодні хочеться відмітити саме рекламу, що розміщується на громадському транспорті. Важливо, що саме від правильності розміщення реклами і залежить комфорт пасажирів. А полягає такий комфорт у тому, що реклама повинна бути зображена так, щоб жодним чином не перешкоджати огляду з салону транспортного засобу. Також, реклама жодним чином не повинна заважати пасажиру спостерігати за тим, що відбувається ззовні транспорту, наприклад, задля стеження за зупинками, аби не пропустити необхідну.

  На жаль, в нашому місті мали місце випадки, коли недобросовісні рекламісти розміщували рекламу з порушення зазначених вимог, не дбаючи про людей і їх безпеку, але завдяки злагодженій роботі Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області вдалось впорядкувати рекламу на транспорті.

  Всім жителям Буковини не завадить бути пильними споживачами реклами та пасажирами (адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять). Не дозволяйте недобросовісним рекламістам наражати Вас на небезпеку або на шалені незручності у зв’язку з пропущеною зупинкою через те, що Ви її не помітили через вікно заклеєного непрозорою рекламою транспортного засобу. Тож, у разі виявлення на теренах нашого краю реклами, яка не забезпечує вільний огляд з салону транспортного засобу, звертайтесь до Головного управління Дердпродспоживслужби в Чернівецькій області і ми будемо захищати ваші права.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій