• In English
 • Семінар щодо визначення ефективності проведення пероральної вакцинації диких тварин
  , опубліковано 08 Листопада 2018 року о 12:12

  На базі Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області проведено семінар-навчання на тему «Відбір та доставка матеріалу відстрілених лисиць з метою з’ясування ефективності проведення пероральної вакцинації на території Чернівецької області».

  В семінарі взяли участь начальники районних державних лікарень ветеринарної медицини та спеціалісти дільничних лікарень ветеринарної медицини., які будуть задіяні у проведенні відбору матеріалу.

  В ході семінару було проведено аналіз протиепізоотичних заходів по сказу від початку 2018 року, здійснення алгоритму дій при укусах людей тваринами різних видів, а також  ознайомлено з порядком здійснення  контролю ефективності пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин від сказу. Приділялась значна увага координації спільних дій   спеціалістів державних установ ветеринарної медицини та Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства.

  Відбір проб матеріалу  для з’ясування ефективності проведення пероральної вакцинації заплановано провести у листопаді 2018 року.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій