• In English
 • ПОМЕЛА МЕДОВА
  , опубліковано 04 Грудня 2018 року о 13:13

  До Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, поступило повідомлення системи RASFF (система швидкого реагування по харчових продуктах та кормах – Європейська Комісія, яка діє з 1979 року, та здійснює нотифікацію щодо небезпечної продукції в найкоротший термін) від 31 жовтня 2018 року №2018.3096 та від 13 листопада 2018 року    № 2018.3096 – fup 5 стосовно виявлення незареєстрованих субстанцій ізокарбофосу  в помелі медовій, що експортується із Китайської Народної Республіки через Королівство Нідерландів  (імпортер VITA FRUIR Sp. z o. o) до окремих держав – членів ЄС, і в тому числі України.

  Враховуючи вищезазначене, Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг даного фрукту, що згідно вимог законодавства необхідне вилучення їх з обігу.

  З часу надходження повідомлення державними інспекторами Чернівецької області   знято з обігу та недопущено до реалізації на агропродовольчих ринках помело медової, 133 кг, вирощеної в Китайській Народній Республіці на яку були відсутні документи щодо походження продукту, маркування державною мовою.

   

  Довідкова інформація:

  субстанції ізокарбофосу  – належить до класу фосфорорганічних сполук, які є надзвичайно токсичні і небезпечні для здоров’я людини! Небезпека фосфорорганічних пестицидів є значно вища, ніж уявляє пересічний споживач! Ці сполуки діють на більшість систем організму, але найбільше – на нервову систему, мозок! Чим молодший організм – тим небезпечніше дія! Наслідки впливу цих сполук можуть проявитися навіть через багато років і на наступному поколінні!

  Call Now Button
  Будь в курсі подій