• In English
 • Підведено підсумки роботи ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області за 2018 рік
  , опубліковано 12 Лютого 2019 року о 14:14

  11 лютого 2019 року   Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області провело засідання колегії, де було  підведено підсумки роботи служби за 2018 рік та накреслено завдання на 2019 рік.

  У роботі колегії взяли участь виконуючий  обов’язки голови Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Вікторович Павлюк та заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Мирослав Дмитрович Заячук.

  Із звітом про роботу управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини доповіла начальник управління Штефуряк Л.П., роботу Держпродспоживслужби у сфері санітарного законодавства та санітарно-епідемічну ситуації висвітлила начальник управління Клімчук Н.Я., стан реалізації державної політики у сферах карантину та захисту рослин, контролю у сфері насінництва та розсадництва за 2018 рік охарактеризувала начальник управління Коврик В.С., про підсумки роботи з питань державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про захист прав споживачів, реклами, метрологічного та ринкового нагляду прозвітувала начальник управління Гончар Н.Б,  про стан фінансово-бюджетної дисципліни та ефективність використання бюджетних коштів   поінформувала заступник начальника управління фінансів та бухгалтерського обліку Сівак Н.В.

  Начальник Головного управління Александрюк О.Г. узагальнив роботу Головного управління Держпродспоживслужби за 2018 рік та зупинився на основних пріоритетах  у 2019 році. Рішенням колегії роботу Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області визнано задовільно.

  Керівництвом Чернівецької обласної державної адміністрації Павлюком Михайлом Вікторовичем  та Заячуком  Мирославом Дмитровичем звернуто увагу на проблемні питання та зазначено про   високий рівень роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

  n2

  n3

   

  Call Now Button
  Будь в курсі подій