• In English
 • Всесвітній день води!
  , опубліковано 25 Березня 2019 року о 02:02

  Вода – це незмінний елемент природи, який є першоджерелом усього живого.

  З 1993 року офіційно на всій планеті стали святкувати  Всесвітній день води, і цей рік є не винятком. Щороку Всесвітній день водних ресурсів підкреслює певний новий аспект проблеми забезпечення прісною водою.

  Мета цього дня – звернути  увагу до проблеми якості питної води, необхідність охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.

  Зважаючи на те, що в 2019 році  цей день проходить під тематикою «Вода для всіх або не залишаючи нікого осторонь» Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області інформує, що на території  Чернівецької області з 11 міст  централізованим водопостачанням забезпечені 10 (крім  м. Вашківці Вижницького району), з 8 селищ міського типу – 7 (крім смт.Красноїльськ Сторожинецького району), з 398 сіл області централізованим водопостачанням забезпечені 25 сіл.

  Не забувайте – вода є складовою організму людини, тварини та забезпечує перебіг фізіологічних процесів, а також широко використовується для гігієнічних, господарсько-побутових  і виробничих потреб. Тому  склад і властивості питної води в системах водопостачання України повинні відповідати  вимогам  ДСанПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

   

  Call Now Button
  Будь в курсі подій