• In English
 • В Чернівецькій області проведено наради-семінари з питань організації харчування для працівників навчально-виховних закладів.
  , опубліковано 08 Квітня 2019 року о 15:15

  З метою  профілактики гострих кишкових  інфекційних захворювань та  харчових отруєнь серед  організованого дитячого  населення  Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернівецькій області  проводиться відповідна  робота.

  Зокрема, впродовж березня та на початку  квітня поточного року за ініціативи Головного управління проведені наради з питань дотримання  вимог  санітарного  законодавства при організації харчування дітей у закладах освіти за участю представників управлінь (відділів)  освіти, керівників органів  місцевого  самоврядування і виконавчої влади, органі-заторів  харчування   та  постачальників  харчової   продукції.

  На семінарах було опрацьовано всі нормативно-правові акти, якими необхідно  керуватись при організації харчування дітей у дошкільних та навчальних закладах.  Детально розглянуто  питання проведення процесу  організації  харчування, який складається з: відпрацювання режиму і графіка харчування дітей; визначення постачальників продуктів харчування і продо-вольчої сировини; приймання продуктів харчування і продовольчої сировини гарантованої якості; складання меню-розкладу; виготовлення страв; прове-дення реалізації готових страв і буфетної продукції; надання дітям готових страв і буфетної продукції;  контроль за  якістю та  безпечністю  харчової  продукції  та  готових  страв.Також інформовано про найбільш поширені порушення  вимог  чинно-го  законодавства, які  виявляються  на  об’єктах  нагляду.

  IMG_0507

  IMG_0512

  IMG_0510

  IMG_0517

  IMG_0516

  IMG_0515

  IMG_0511

  IMG_0514

  IMG_0508

   

   

  Call Now Button
  Будь в курсі подій