• In English
 • Управлінням захисту споживачів проведено семінар –навчання з підприємцями ринку “Головний” м.Чернівці.
  , опубліковано 11 Квітня 2019 року о 17:17

  На виконання Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 983-р, спеціалістами Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області для суб’єктів господарювання, які здійснюють торговельну діяльність  на ринку “Головний” м. Чернівці, 10 квітня 2019 року проведено семінар-навчання.

  Спеціалісти управління розповіли про принципи  та порядок здійснення державного контролю, повноваження управління захисту споживачів, про права та відповідальність суб’єктів господарювання, визначених Законом України “Про основні засади державного нагляду  у сфері нагляду (контролю) господарської діяльності”,  Законом України “Про захист прав споживачів” та інші нормативними документами.

  Також проведено навчання з суб’єктами господарювання та працівниками ринку щодо   вимог  законодавства про захист прав споживачів при реалізації продовольчих та непродовольчих товарів, правил торгівельного  та побутового обслуговування на ринку.

  В процесі проведення семінару відбулось обговорення нагальних проблем у сфері захисту споживачів, зокрема посилення державного контролю при виробництві та реалізації товарів і наданні послуг, а також здійснення ефективних заходів для перешкоджання  потраплянню неякісних,  фальсифікованих та контрабандних товарів  на споживчі ринки.

  Особливу увагу приділили суб’єкти господарювання порядку розгляду звернень громадян та ефективному вирішенню нетипових ситуацій. Підприємцям та працівникам ринку надано обґрунтовані роз’яснення щодо розгляду звернень громадян  та порядку повернення їм коштів за неякісні товари та товари, які не підійшли споживачам за розмірами, формою, дизайном  тощо.

  З метою підвищення рівня торгівельного обслуговування та попередження правопорушень законодавства про захист прав споживачів представники ради підприємців ринку “Головний”, які брали участь в даному семінарі, висловились про необхідність продовження  співпраці з управлінням захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області та проведення подальших семінарів-навчань.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій