• In English
 • Транспорт Буковини очистився від непрозорої реклами
  , опубліковано 25 Квітня 2019 року о 14:14

  На Буковині левова частка порушень у сфері контролю за дотриманням законодавства про рекламу стосувалась реклами на транспорті, а точніше, розміщення на вікнах транспортних засобів непрозорої реклами, яка повністю позбавляла пасажирів можливості бачити те, що відбувається поза транспортним засобом, повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

  До 2018 року, на жаль, таке явище було звичайним на наших тролейбусах та маршрутних автобусах, що породжувало чисельні нарікання зі сторони мешканців міста та області. У зв’язку з цим питання приведення у відповідність до законодавства реклами на громадському транспорті було взято під особистий контроль керівництва області.

  Рік кропіткої роботи мало-помалу почав приносити бажані результати, і на сьогодні ми можемо констатувати, що наш громадський транспорт нарешті «очистився» від непрозорої реклами. Як наслідок, пасажирські перевезення стали більш комфортними і, найголовніше, більш безпечними. Не заставила себе чекати і реакція наших мешканців – вдячні пасажири дякують нам за наведений порядок.

  Однак, озираючись на проведену роботу, вчергове переконуємось в тому, що добрі справи не даються легко, і навіть таке незначне, на перший погляд, питання, як приведення реклами на транспорті у відповідність до вимог законодавства потребує багато зусиль, наполегливої праці і вольових рішень та звісно ж відстоювання їх у судах. Тому, коли розповсюджувачі такої реклами проігнорували рішення ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, фахівці шляхом судового розгляду доказали, що єдиний прийнятний варіант – дотримання вимог законодавства.

  Так, упродовж минулого року Держпродспоживслужба Буковини 8 разів позивалося до суду і 7 разів було відповідачем на судових процесах, ініційованих невдоволеними нашими рішеннями порушниками. Із цих 15 (у загальній кількості) судових справ на даний момент 14 уже завершені, і за всіма винесені судові рішення на користь Головного управління.

  Важливим досягненням роботи буковинської Держпродспоживслужби є те, що огляд з салону громадського транспортну є безперешкодним, а кількість реклами з порушенням на вулицях міста значно знизилася.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій