• In English
 • Держпродспоживслужба та бізнес обговорили ряд актуальних питань щодо виробництва та міжнародної торгівлі харчовими продуктами
  , опубліковано 25 Квітня 2019 року о 09:09

  Заступник Голови Держпродспоживслужби Ольга Шевченко та представники Американської торговельної палати обговорили ряд актуальних питань щодо виробництва та міжнародної торгівлі харчовими продуктами рослинного та тваринного походження.

  Участь у зустріч також взяв директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби Борис Кобаль.

  Учасники обговорили порядок видачі сертифікатів здоров’я при експорті харчових продуктів нетваринного походження, питання пов`язані з імпортом, зокрема нові вимоги до імпорту продуктів тваринного походження.

  Також було обговорено процедури уповноваження лабораторій на проведення досліджень (випробування) для цілей державного контролю, тарифи на послуги лабораторій Держпродспоживслужби та уповноважених ветеринарних лікарів тощо.

  Ольга Шевченко подякувала присутнім за можливість організації діалогу з бізнесом щодо важливих питань розвитку харчової промисловості.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій