• In English
 • ГУ Держпродспоживслужби Буковини продовжує проводити семінари-навчання законодавства з питань захисту прав споживачів для студентів
  , опубліковано 24 Квітня 2019 року о 08:08

  На виконання Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів на період до 2020 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 983-р, спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області проведено семінар-навчання для студентів та працівників Сторожинецького лісового коледжу. В заході, який відбувся 17 квітня 2019 року,  взяли участь понад 100 студентів та працівників коледжу.

  Під час заходу студентам роз’яснено вимоги чинного законодавства, порядок та механізми захисту прав споживачів у разі порушення їхніх прав. В ході обговорення типових порушень прав споживачів спільно зі студентами обговорено хронологію дій в конкретних ситуаціях, що сприяють ефективному розгляду звернень громадян та задоволенню їх прав.

  Особливу зацікавленість студентів викликали питання щодо обміну товарів належної якості та повернення коштів за них, придбання товарів в Інтернет-магазинах.

  В процесі семінару-навчання студенти активно брали участь в обговоренні законодавства про захист прав споживачів, приводили приклади можливих порушень та шляхів їх вирішення.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій