• In English
 • Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернівецькій області проведено нараду-семінар із керівниками агроформувань з проблемних питань щодо застосування пестицидів
  , опубліковано 31 Травня 2019 року о 15:15

  30.05.2019 року в залі засідань Головного управління було проведено нараду-семінар на тему: «Вимоги чинного законодавства при провадженні діяльності, пов’язаної із зберіганням, застосуванням, транспортуванням та утилізацією пестицидів і агрохімікатів». В нараді-семінарі взяли участь   працівники агроформувань області,  Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації, екологічної інспекції Карпатського округу, а також Головного управління.

  На нараді було інформовано щодо  нормативно-правових актів, якими необхідно  керуватись при провадженні діяльності, пов’язаної із зберіганням, застосуванням, транспортуванням та утилізацією пестицидів і агрохімікатів.  Зокрема, зосереджено увагу на основних порушеннях вимог чинного законодавства при застосуванні пестицидів та агрохімікатів, які можуть призвести до отруєння, дотримання порядку застосування пестицидів згідно з «Переліком пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, в тому числі при застосуванні авіаційним методом, а також висвітлено тему утилізації тари та упаковки від пестицидів.

  В ході наради-семінару  учасники мали можливість обмінятися думками, отримати корисні поради від доповідачів та відповіді на запитання з різних проблемних питань щодо застосування пестицидів.

   

  IMG-ce02f0e1ba13a2a8fc8edf4ff7cac070-V

  Call Now Button
  Будь в курсі подій