• In English
 • Студентам Чернівецького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» розповіли про захист їх прав як споживачів
  , опубліковано 20 Вересня 2019 року о 06:06

  Сьогодні 19.09.2019 спеціалістами управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області для студентів Чернівецького юридичного коледжу Національного університету «Одеська юридична академія» проведено семінар-навчання з питань захисту прав споживачів в якому взяли участь понад 60 студентів.

  При проведенні заходу спеціалісти Управління ознайомили студентів вимогами законодавства про захист прав споживачів при реалізації продовольчих та непродовольчих товарів, правил торгівельного  та побутового обслуговування, роз’яснено вимоги чинного законодавства, порядок та механізми захисту прав споживачів у разі порушення їх прав. Було  наведено приклади типових звернень споживачів, обговорено  зі студентами порядок їх розгляду. З метою закріплення знань  студентів було в формі співбесіди визначено покрокові дії споживачів в разі порушення їх прав з наведенням конкретних прикладів оформлення документів, необхідних для розгляду їх справ. Крім того, спеціалісти Управління надали роз’яснення, як діяти в нетипових ситуаціях, зокрема, при виникненні конфліктних ситуацій між продавцем та споживачем.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій