• In English
 • Проведено лекцію для студентів та викладачів Кіцманського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету щодо вивчення законодавства про захист прав споживачів
  , опубліковано 07 Листопада 2019 року о 17:17

  Пріоритетним напрямком роботи управління захисту споживачів Головного управлінням Держпродспоживслужби в Чернівецькій області являється підвищення правової освіти споживачів, рівня інформованості щодо їх законних прав.

  Так, спеціалістами управління захисту споживачів проведена  лекція для студентів та викладачів Кіцманського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету, яким роз’яснено основні положення законодавства про захист прав споживачів, надано поради та застереження при придбанні товарів, замовленні послуг.

  Найбільше студентів закладу цікавили питання щодо порядку придбання товарів у інтернет-магазинах, щодо нав’язування підприємствами торгівлі додаткових товарів, сервісних послуг та страховок при придбанні побутової техніки, придбання товарів у кредит.

  При проведенні лекції студенти активно брали участь у моделюванні реальних ситуацій та шляхів вирішення проблемних питань, що сприяли вихованню грамотної споживчої поведінки,  правової культури.

  При підведенні підсумків заходу студенти та викладачі технікуму заявили про необхідність підвищення рівня гарантій прав споживачів стосовно якості й безпеки товарів і надання послуг (побутових, житлово-комунальних, освітніх, медичних, туристичних тощо), стосовно отримання необхідної, доступної,  достовірної та своєчасної інформації про продукцію та її виробника (виконавця, продавця), посиленню контролю щодо правильності розрахунків за придбану продукцію тощо.

  Присутні висловили думку про те, що  споживачам ще бракує знань, необхідних для здійснення правильного вибору продукції (товарів, робіт, послуг) із запропонованої на споживчому ринку, а також для об’єктивної оцінки договорів, які пропонуються надавачами послуг, а отримані ними  на лекції знання будуть сприяти вибору якісної та безпечної продукції.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій