• In English
 • У Чернівецькій області вживають комплексних заходів, спрямованих на протидію коронавірусу
  , опубліковано 24 Березня 2020 року о 22:22

  24 березня спеціалісти Чернівецького міського управління ГУ Держпродспоживслужби провели моніторингове обстеження 37 тролейбусів КП “Чернівецьке тролейбусне управління”. Усі транспортні засоби проходять обробку дезінфекційним розчином “Санітаб”, а водії та кондуктори забезпечені засобами захисту (масками, одноразовими рукавичками). Також 20 працівникам комунального підприємства надано роз’яснення щодо профілактичних заходів та важливості дотримання санітарно-гігієнічних правил.

  Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області доручило начальникам районних управлінь забезпечити транспортування медперсоналу до лікувальних закладів.

  Шкільні автобуси, якими перевозять медиків, обробляють дезінфекційними розчинами на спецмайданчиках, а водії забезпечені засобами індивідуального захисту та антисептиками для рук.

  Крім того, триває роз’яснювальна робота в закладах торгівлі, на ринках та підприємствах. Упродовж 24 березня фахівці Головного управління відвідали 143 об’єкти. Суб’єктів господарювання перевіряють на забезпеченість засобами захисту та дезінфектантами, а також на дотримання карантинних обмежень.

  Вулиці населених пунктів області продовжують обробляти спецрозчинами, а громадян оповіщають із гучномовців про ризики інфікування COVID-19 та профілактичні заходи.

  Робота щодо недопущення поширення коронавірусу триває щоденно.

  6

  11

  15

  5

  12

  13

  14

  4

  10

  7

  9

  17

  18

  19

  16

  3

  1

  2

   

  Call Now Button
  Будь в курсі подій