• In English
 • Обласне управління Держпродспоживслужби здійснює санітарно-профілактичну роботу, аби не допустити поширення COVID-19
  , опубліковано 26 Березня 2020 року о 22:22

  26 березня в Заставнівському та Хотинському районах було обстежено 4 шкільні автобуси, які забезпечують перевезення медичного персоналу До лікувальних закладів районів та міста Чернівці. Водії забезпечені засобами індивідуального захисту та антисептиками для рук. Транспорт дезінфікують на спеціальних майданчиках на визначених адмінтериторіях.

  Крім того, було продезінфіковано 18 ринків, з яких 2 – працівниками державних районних лікарень ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, а решта – операторами ринків.

  Також триває роз’яснювальна робота та контроль забезпеченості закладів торгівлі, ринків та підприємств засобами індивідуального захисту та дезінфекційними розчинами. Упродовж 26 березня було відвідано 50 об’єктів.

  Фахівці ГУ ДПСС у складі мобільних груп за участю представників УДСНС та Нацполіції перевіряють стан дотримання карантинних обмежень у населених пунктах області.

  Крім того, громадян оповіщають про ризики інфікування COVID 19 та роз’яснюють заходи безпеки й важливість самоізоляції.

  У населених пунктах області дезінфікують вулиці та під’їзди багатоповерхових будинків.

  Також працівники Головного управління інспектують джерела децентралізованого водопостачання та здійснюють контроль за водовідведенням.

  Санітарно-профілактична робота триває щоденно.

   

  5

  14

  3

  9

  2

  4

  1

  12

  13

  15

  7

  10

  6

  11

   

  Call Now Button
  Будь в курсі подій