• In English
 • Працівники ГУ Держпродспоживслужби інспектують транспорт, котрим возять медиків на роботу
  , опубліковано 01 Квітня 2020 року о 22:22

  Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області доручило начальникам районних управлінь контролювати забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту та проведення дезінфекції транспорту, котрим перевозять медперсонал на роботу.

  Станом на 31 березня в області залучено 91 одиницю спецтранспорту для організації транспортування медпрацівників до лікувальних установ.

  У Чернівцях у першу зміну (з 7:00 до 9:30) курсують 44 тролейбуси, а в другу (з 17:00 до 20:30) – 38. Усі транспортні засоби обробляють дезінфекційним розчином “Санітаб”, екіпажі кожного тролейбуса забезпечені масками та одноразовими рукавичками).

  Для перевезення медичного персоналу до лікувальних установ районів та обласного центру загалом залучено 39 шкільних автобусів, 1 – Кіцманського АТП, 1 – Хотинського держлісгоспу та 6 рейсових автобусів міста Чернівці.

  23 автобуси забезпечують перевезення працівників до медзакладів обласного центру із 7 районів області.

  Спеціалісти Головного управління перевірили 62 транспортних засоби. Усі водії забезпечені засобами індивідуального захисту й антисептиками для рук. Для проведення дезінфекції транспорту визначено спеціальні майданчики на відповідних адмінтериторіях.

  Робота в цьому напрямку триває.

  7

  61

  5

  4

  3

  2

  1

  Call Now Button
  Будь в курсі подій