• In English
 • На Буковині триває моніторинг об’єктів нагляду щодо дотримання протиепідемічних заходів
  , опубліковано 03 Червня 2020 року о 18:18

  Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області здійснюють профілактичні та протиепідемічні заходи на об’єктах нагляду з метою запобігти поширенню корона вірусу. Під час інспектувань фахівці керуються постановами головного державного санітарного лікаря України №№ 14, 16, 17, 18, 20. Перевіряють дотримання карантинних вимог на ринках, у закладах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, громадського харчування, перукарнях і салонах краси та в інших установах.

  Так, 2 червня в області обстежили 122 об’єкти  нагляду щодо дотримання ними протиепідемічних заходів, 107 із них – у складі мобільних груп  реагування. Порушення виявили на 23 об’єктах, за результатами яких надано приписи (пропозиції) щодо їх усунення. Крім того, про зафіксовані недоліки проінформували органи місцевої влади та самоврядування.

  Разом із тим спеціалісти провели роз’яснювальну роботу серед 446 осіб.

  Також 2 червня в Кельменецькому районі перевірили 2 автобуси, які забезпечують перевезення медичного персоналу до лікувальних закладів районів та м. Чернівці. Водії забезпечені засобами індивідуального захисту та антисептиками для рук.

  Робота в цьому напрямку триває.

  456789101112131415

  Call Now Button
  Будь в курсі подій