• In English
 • На Буковині триває моніторинг щодо дотримання протиепідемічних вимог: на яких об’єктах виявлено найбільше порушень
  , опубліковано 19 Червня 2020 року о 23:23

  Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби  в Чернівецькій області  продовжують здійснювати контроль за  дотриманням профілактичних та протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби на об’єктах нагляду, відповідно до постанов головного державного санітарного лікаря України. Зокрема моніторять агропродовольчі ринки, заклади торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, громадського харчування, перукарні, салони краси та інші установи. Працівники Держпродспоживслужби виконують цю роботу в складі  мобільних груп та самостійно.

  Протягом цього тижня фахівці Головного управління обстежили 372 об’єкти, на 176 (47%) з них виявили порушення протиепідемічних  вимог. Найбільше – майже 60% порушень – зафіксували при перевірці закладів торгівлі продовольчими й непродовольчими товарами та громадського харчування. Серед основних недоліків: нехтування засобами захисту  органів  дихання та очей, непроведення температурного  скринінгу  покупцям та  відвідувачам, недотримання соціального дистанціювання.

  Наступними за кількістю порушень (40%) закладами в Чернівецькій області є перукарні та салони  краси. Найчастіше там не дотримуються дистанції між робочими місцями, не проводять дезінфекції та поточного прибирання поверхонь, до  яких торкались клієнти.

  Найменше порушень (28%) виявили на агропродовольчих ринках регіону. Здебільшого там нехтують проведенням температурного скринінгу споживачам, подекуди відсутні захисні  екрани  між продавцями, а також не дотримуються  маскового режиму як продавці, так і відвідувачі.

  За результатами встановлених порушень служба надала 11 приписів та  162 пропозиції щодо їх усунення. Про виявлені порушення проінформували органи місцевої влади та самоврядування.

  Крім того, в процесі обстежень спеціалісти провели роз’яснювальну роботу серед 1732 осіб.

  63452

  Call Now Button
  Будь в курсі подій