• In English
 • У Чернівцях на початку серпня можуть відкрити кілька дитсадків
  , опубліковано 28 Липня 2020 року о 12:12

  Питання відновлення роботи дитячих садочків в умовах карантину розглядатиме міська комісія ТЕБ та НС сьогодні, 28 липня.

  – Управління освіти попросили підготувати пропозиції щодо відновлення роботи ДНЗ у Чернівцях. Ми плануємо з 3 серпня відкрити перші 5 дитсадків. Подивитися, скільки дітей буде ходити – і тоді через 3-4 дні відкривати ще кілька дитсадків, – повідомив у коментарі “Молодому буковинцю” Сергій Мартинюк. За словами чиновника, насамперед відкриють великі ДНЗ у спальних районах Чернівців.

  – Є попит серед батьків, щоб дитсадки відновили свою роботу, тому, думаю, їх відкриють. Плануємо спочатку відновити роботу ДНЗ №9 на проспекті Незалежності, ДНЗ №10 та ДНЗ №30 на бульварі Героїв Крут, ДНЗ №41 на вулиці Полєтаєва та ДНЗ №44 на вулиці Руській, – сказав Сергій Мартинюк.

  Якщо міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалить рішення про відкриття дитсадків із 3 серпня, у п’ятницю, 31 липня, освітяни разом із представниками Держпродспоживслужби перевірятимуть дитсадки щодо готовності до роботи.

  Слід зазначити, що, відповідно до постанови №25 головного державного санітарного лікаря України, діятимуть тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

  Постанова №25 від 21.02.2020 р. Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у звя’зку з поширенням короновірусної хвороби (COVID-19)

  Call Now Button
  Будь в курсі подій