• In English
 • “Безпечне молоко – дітям Буковини”: у Головному управлінні Держпродспоживслужби для виробників, переробників та постачальників молочної продукції провели семінар-навчання
  , опубліковано 29 Липня 2020 року о 23:23

  Сьогодні, 29 липня, у Головному управлінні Держпродспоживслужби в Чернівецькій області відбувся семінар-навчання щодо реалізації Меморандуму “Безпечне молоко – дітям Буковини”, котрий покликаний забезпечити дитячі дошкільні та навчальні заклади краю якісною молочною продукцією. У заході взяли участь керівництво та фахівці Головного управління, Чернівецької регіональної лабораторії Держпродспоживслужби, представники фермерських господарств і переробних підприємств краю та постачальники молочної продукції.

  Зазначений Меморандум був підписаний 13 березня 2020 року та передбачає підтримку місцевого товаровиробника, зростання виробництва безпечної продукції на території області, ретельний ветеринарно-санітарний контроль безпечності молокопродуктів за принципом “від лану – до столу”, простежуючи ланцюг “виробник – переробник – постачальник – споживач”. Функцією Держпродспоживслужби в цьому процесі є перевірка дотримання суб’єктами господарювання законодавчих вимог щодо безпечності харчової продукції на всіх етапах – від її створення до реалізації. На важливості дотримання ветеринарно-санітарних вимог господарствами-виробниками сировини наголосила начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Любов Штефуряк. Щоб молоко було якісним та безпечним, усі тварини в господарстві мають бути здоровими та утримуватись у належних умовах. Вкрай важливим є дослідження кормів та води, котрими годують та напоюють худобу.

  Процес збору молока та його транспортування теж вимагає чітких санітарних норм і відповідних температурних режимів та умов. Тобто кожен з учасників Меморандуму має конкретну сферу відповідальності, однак усіх об’єднує спільна мета – забезпечення якісною та безпечною молочною продукцією буковинських дітей. Саме тому до відкритості та діалогу задля успішної співпраці закликав Лазар Фіалковський, в. о. начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

  Представники місцевих фермерських господарств та переробних підприємств висловили побажання залучити до перемовин фахівців Чернівецької облдержадміністрації, управління освіти та Департаменту агропромислового комплексу для детального обговорення умов тендерів та формування цін на продукцію. Тож робота над реалізацією вказаного Меморандуму триває.

  IMG-4cfe265ecf7de4f10f4d755b532703b8-VIMG-a5377a23824d188b0c3e8cb272981f6c-V

  Call Now Button
  Будь в курсі подій