• In English
 • Сектор контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області інформує про наступне.
  , опубліковано 05 Листопада 2020 року о 22:22

  Сектор контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області інформує про наступне.

  За результатами проведених заходів контролю на фармацевтичному ринку у жовтні 2020 року, було виявлено порушення норм чинного законодавства.

  Так, в ході проведення планової перевірки дотримання вимог щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін суб’єкта господарювання, фахівцями сектору виявлено  недотримання вимог чинного законодавства, а саме  постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 №341 «Порядку декларування зміни роздрібних цін на товари, що мають  істотну соціальну значущість, і товари протиепідемічного  призначення, що необхідні для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби      COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», в частині зміни роздрібної ціни на лікарські препарати та засоби, які підлягають декларуванню.

  За результатами виявлених порушень було складено протокол про адміністративне правопорушення та відповідно до прийнятого рішення ГУ ДПСС в Чернівецькій області накладено штрафні санкції на суб’єкт господарювання.

  Проведений плановий захід Сектором контролю за регульованими цінами внесено до інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю) у визначений Законом терміни.

  Сектор контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області звертається до суб’єктів господарювання з проханням врахувати необхідність дотримання норм законодавства з метою уникнення порушень в частині зміни роздрібної ціни на лікарські препарати та засоби, які підлягають декларуванню.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій