• In English
 • Головим управлінням Держпродспоживслужби в Чернівецькій області 06.11.2020 року було проведено колегію “Про підсумки роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області за 9 місяців 2020 року та завдання на ІV квартал 2020 року».
  , опубліковано 09 Листопада 2020 року о 14:14

  Участь у даному засідані взяли участь начальник ГУ ДПСС в Чернівецькій області Анжела Косован, перший заступник Лазар Фіалковський, заступник Олександр Довганюк, начальники районних управлінь  та м.Чернівці Головного управління Держпродспоживслужби  в Чернівецькій області (дистанційно), керівники профільних структурних підрозділів ГУ ДПСС та заступник директора Чернівецької РДЛВМ, начальники районних державних лікарень ветеринарної медицини (дистанційно), начальник ЧОДЛВМ.

  Про аналіз роботи управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини доповідала Любов Штефуряк, наголосивши про стан виконання плану протиепізоотичних заходів на Буковині та посилення виконання роботи в частині контролю за якістю харчових продуктів тваринного походження.

  Про  діяльність Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області щодо забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя слухали Наталію Клімчук. Окремо приділили увагу щодо посилення контролю за дотриманням населенням протиепідемічних заходів на період карантину.

  Крім того, Вержінія Коврик доповіла про стан реалізації державної політики у сферах карантину та захисту рослин, контролю у сфері насінництва та розсадництва за 9 місяців 2020 року,наголосивши щодо посилення виконання охоронних заходів території області від занесення  шкідливих організмів.

  Очільниця управління захисту споживачів ГУ ДПСС Наталія Гончар, розповіла про підсумки роботи з питань державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства про захист прав споживачів, реклами, метрологічного та ринкового нагляду, надавши вказівку, щодо посилення контролю за розглядом звернень громадян стосовно захисту їх прав.

  Також доповідачами стали Тетяна Демедюк – начальник управління фінансів та бухгалтерського обліку, Баранюк Олександр – завідувач сектору контролю за регульованими цінами, Пацалюк Валерій – завідувач сектору реєстрації сільськогосподарської техніки, Іван Макаренко – заступник директора Чернівецької регіональної лабораторії ДПСС та Валерій Допіряк –  начальник Чернівецької обласної державної лікарні ветеринарної медицини.

  Заслухавши доповіді керівників профільних підрозділів, Анжела Косован підбила підсумки діяльності Головного управління Держпродспоживслужби в  Чернівецькій області за 9 місяців поточного року. Роботу структурних підрозділів ГУ ДПСС області та установ, які їй підпорядковані, визнано задовільною.

  coleg-13

  coleg-12

  coleg-10

  coleg-9

  coleg-8

  coleg-7

  coleg-6coleg-3coleg-4coleg-5

  Call Now Button
  Будь в курсі подій