• In English
 • Щодо недопущення реалізації на агропродовольчих ринках заборонених харчових продуктів.
  , опубліковано 04 Грудня 2020 року о 19:19

  На виконання доручення начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Анжели Косован державними інспекторами проведено моніторинг агропродовольчих ринків м. Чернівці щодо реалізації харчових продуктів.

  По результатах моніторингу 04 грудня 2020 року проведено семінар – нараду із директорами агропродовольчих ринків м. Чернівці та завідуючими ДЛВСЕ на ринках.

  Нараду відкрила начальник Косован Анжела, яка наголосила на виявлених порушеннях законодавства про харчові продукти, а саме: реалізації м’ясо-ковбасних виробів та консервів домашнього виготовлення, не маркованої та імпортованої продукції; виготовлення фаршу у м’ясному павільйоні та чищення живої риби у рибному павільйоні.

  Про законодавчі вимоги щодо реалізації харчових продуктів доповіла начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Штефуряк Любов, яка наголосила на необхідності розроблення та впровадження дієвої системи НАССР на даних потужностях.

  Результати моніторингу агропродловольчих ринків висвітлила начальник відділу безпечності харчових продуктів Стефаник Тетяна , яка зосередила увагу    дотриманні гігієнічних вимог операторами ринку, що здійснюють реалізацію харчових продуктів .

  Про дотримання протиепідемічних заходів з метою профілактик та недопущення розповсюдження COVID – 19 на агропродовольчих ринках проінформувала начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Клімчук Наталія.

  По закінченню наради завідуючим ДЛВСЕ  дано завдання посилити  державний контроль за реалізацією харчових продуктів на агропродовольчих ринках, а директорам ринків наголошено на забезпеченні дотримання законодавчих вимог. Вся харчова продукція,  що реалізується на ринку повинна бути маркована, перевірена спеціалістами ДЛВСЕ на ринках, система НАССР повинна бути дієва так як за порушення законодавчих вимог передбачаються відповідальність у вигляді штрафів які обчислюються у мінімальних заробітних платах (від 5 до 30).

  26543

  Call Now Button
  Будь в курсі подій