• In English
 • Щодо контролю протиепідемічних заходів в карантин «вихідного дня»
  , опубліковано 30 Листопада 2020 року о 22:22

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.11.2020 року № 1100 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641» Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернівецькій області спільно з працівниками Національної поліції протягом 28 та 29 листопада в області працювало 16 мобільних група з метою забезпечення контролю за дотриманням карантинних вимог у вихідні дні.

  При проведенні перевірок особлива увага зверталась на дотримання карантинних вимог при здійсненні перевезень громадським транспортом, роботу магазинів з реалізації продуктів харчування, агропродовольчих ринків, закладів громадського харчування та суб’єктів господарювання, яким заборонено здійснювати діяльність у вихідні дні.

  Так, впродовж 28.11.-29.11.2020 року було перевірено дотримання карантинних вимог на 812 об’єктах, з них 675 спільно з працівниками Національної поліції України, під час яких було виявлено порушення протиепідемічних вимог на 68.

  Найбільше порушень дотримання карантинних обмежень зафіксовано в м. Чернівці, Хотинському, Глибоцькому та Сокирянському районах.

  Значний відсоток порушень протиепідемічних обмежень в вихідні дні виявлялись при здійсненні діяльності на агропродовольчих ринках (47,1%) та  магазинами продовольчої торгівлі (24,5%).

  З порушень протиепідемічних обмежень, які найчастіше фіксуються при проведені перевірок – це відсутність у працівників засобів індивідуального захисту органів дихання, недотримання соціальної дистанції, не проведення дезинфекційних заходів на протязі робочого дня та відсутність організації централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту.

  За фактами виявлених порушень дотримання протиепідемічних вимог до адміністративної відповідальності притягнуто 57 суб’єктів господарювання та надано 17 пропозицій щодо усунення виявлених порушень.

  Робота продовжується.

  vd-5vd-2vd-3vd-4

   

  Call Now Button
  Будь в курсі подій