• In English
 • Шановні буковинці!
  , опубліковано 25 Листопада 2020 року о 16:16

  До Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області надходять запити суб’єктів господарювання щодо законодавчих підстав на проведення перевірок дотримання протиепідемічних обмежень на об’єктах нагляду з різною спрямованістю діяльності.

  З метою зняття непорозумінь між Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернівецькій області та суб’єктами господарювання інформуємо.

  Проведення перевірок дотримання карантинних обмежень Держпродспоживслужбою України чітко регламентовано п. 462  постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», в якому визначено, що «державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів посилити державний нагляд (контроль) за дотриманням санітарного законодавства і здійсненням протиепідемічних заходів закладами дошкільної освіти, закладами громадського харчування, фізичної культури та спорту, ринками, закладами, що надають послуги з розміщення, об’єктами торгівлі продовольчими та непродовольчими групами товарів тощо».

  Крім того, проведення перевірок карантинних обмежень визначено низкою доручень Державної та обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з матеріалами яких можна ознайомитись на відповідних веб-сайтах.

  Вимоги до суб’єктів господарювання різного спрямування діяльності чітко визначені відповідним постановами Головного державного санітарного лікаря України.

  Також, на виконання рішення РНБО від 13.03.2020 Головним управлінням Держпродспоживслужби в Чернівецькій області спільно з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування проводить комісійні перевірки  об’єктів централізованого та децентралізованого водопостачання.

  Зважаючи на складну епідемічну ситуацію з захворюваності на коронавірусну інфекцію (COVID-19) в області та державі Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області закликає громадян дотримуватись карантинних обмежень.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій