• In English
 • Щодо грипу птиці в Миколаївській області…
  , опубліковано 07 Грудня 2020 року о 19:19

  07 грудня 2020 року Держпродспоживслужбою проведено селекторну нараду із Головними управліннями щодо випадку грипу птиці вс.КандибинеНовоодеського району Миколаївської області, який був зареєстрований 04 грудня 2020 року.

  Від Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області  приймали участь у нараді начальниця Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Анжела Косован, начальниця управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Любов Штефуряк та начальниця відділу організації протиепізоотичної роботи Неля Голюк.

  В ході наради висвітлювались питання щодо  проведення заходів в неблагополучному  пункті в с.Кандибине,  доведено завдання щодо проведення моніторингу  за здоров’ям сільськогосподарської птиці в господарствах різних форм власності та дикої перелітної. Крім цього, обговорено питання призупинення сертифікації продукції птахівництва, крім термічно обробленої, до  Королівства Марокко, Королівства Саудівської Аравії, Туніської Республіки та Республіки Сінгапур.

  По закінченню наради Головним державним ветеринарним інспектором Чернівецькоїобласті Косован Анжелою видано розпорядження про посилення охоронних заходів щодо грипу птиці на території Чернівецької області та повідомлено підприємства- експортери щодо заборони реалізації  продукції птахівництва у вищезазначені країни.

  IMG-4bb6ec399b01cafd1d946381c6e71184-V

  Call Now Button
  Будь в курсі подій