• In English
 • Як дотримуються карантинних обмежень у Чернівецькій області в перший день локдауну
  , опубліковано 09 Січня 2021 року о 16:16

  Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» у період з 08 по 24 січня 2021 року запроваджені додаткові карантинні обмеження, а саме: заборона діяльності розважальних, спортивних закладів, закладів громадського харчування (крім здійсненням адресної доставки замовлень, замовлень на виніс ), діяльності у сфері торговельного і побутового обслуговування населення (крім торгівлі виключно товарами, що належать до продуктів харчування, на торговельних площах, не менш як 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, засобами зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин), діяльності непродовольчих ринків, відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.

  Так, у перший день локдауну спеціалістами Головного управління було перевірено 222 об’єкти. З них: 58 закладів торгівлі продовольчими товарами (з яких 4 – не працювали), 2 агропродовольчих ринки (1 – не працював), 100 магазинів торгівлі непродовольчими товарами (усі були зачинені), 44 заклади громадського харчування, з них  8 було обстежено у вечірній час у м.Чернівці, (працювали  лише по 2 заклади у м.Чернівці та м.Сокиряни – на виніс), 18 – інших об’єктів ( 3 СТО, 4 перукарні, 3 АЗС та 8 аптек).

  Загалом, перевірками були охоплені об’єкти, що розташовані в  наступних населених пунктах: м.Вижниця, с.с.Іспас, Чорногузи Вижницького району,  с.Мольниця Герцаївського, смт. Глибока, м.Заставна, смт.Кельменці, с.с. Бабин, Вартиківці Кельменецького, м.Кіцмань, с.с.Драчинці, Дубівці, Глиниця Кіцманського, с.с. Припруття, Бояни, Строїнці Новоселицького, смт.Путила, с.Сергії Путильського районів, міста Сокиряни, Сторожинець, Хотин та Чернівці.

  За результатами перевірок було встановлено 2 порушення, складено 1 протокол про адміністративне правопорушення (в закладі громадського харчування м. Чернівці) та надано 1 рекомендацію (на об’єкті торгівлі продовольчими товарами в Хотинському районі). Роз’яснювальною роботою було охоплено 207 осіб.

  При встановленні порушень карантинних обмежень, винні особи будуть притягатись до адміністративної відповідальності.

  Робота в даному напрямку продовжується.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій