• In English
 • ЗДІЙСНЕННЯ ЗАХОДІВ ДЕРЖАВНОГО КОНТРОЛЮ (нагляду) ВІДПОВІДНО ДО ЩОРІЧНИХ ПЛАНІВ (інспектування, аудити системи НАССР та відбори зразків
  , опубліковано 25 Лютого 2021 року о 19:19

  Саме під такою егідою 25 лютого 2021 року відбувся семінар – навчання із державними інспекторами, державними ветеринарними інспекторами Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області під головуванням начальника Анжели Косован.

  ✅ На семінарі – навчанні були обговорені ряд важливих питань щодо здійснення заходів державного контролю (нагляду) у сферах безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

  ‼️ Спеціалістами управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області проведено детальний аналіз здійснених заходів за минулий рік, та поставленні конкретні завдання на 2021 рік щодо здійснення заходів державного контролю (нагляду) під час інспектування, аудиту системи НАССР та відбору зразків харчових продуктів. Обговорено порядок проведення перевірок роботи офіційних ветеринарних лікарів та спеціалістів державних лабораторій ветеринарно – санітарної експертизи на ринках. Наголошено на виконанні протокольного доручення Прем’єр – міністра України Д.Шмигаля за участі дружини президента України О.Зеленської від 10 грудня 2020 року, а саме: здійснення позапланових інспектувань та моніторингових перевірок постачальників харчових продуктів до закладів загальної середньої освіти та організаторів харчування в закладах загальної середньої освіти області. Наголошено щодо виконання Плану державного моніторингу залишків ветеринарних препаратів та забруднювачів у живих тваринах і необроблених харчових продуктах тваринного походження на 2021 рік, Плану державного моніторингу харчових продуктів рослинного походження при внутрішньодержавному обігу на 2021 рік, Плану державного моніторингу кормів на 2021 рік.

  ✅ Зосереджено увагу учасників на веденні програмного забезпечення «Реєстр потужностей операторів ринку», обговорені зауваження та недоліки при роботі в даній програмі. Приділено увагу порядку проведення ідентифікації тварин та видачі ветеринарних документів.

  ⚠️ Під час проведення підсумків начальником Головного управління Анжелою Косован направлено та націлено всіх державних інспекторів, державних ветеринарних інспекторів на результативне виконання своїх інспекторських функцій та посадових обов’язків.

  sem-7sem-8sem-6sem-5sem-4sem-3sem-2

   

  Call Now Button
  Будь в курсі подій