• In English
 • Інформація щодо обстеження
  , опубліковано 02 Березня 2021 року о 22:22

  02.03.2021 року спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області спільно з Національною Поліцією обстежено 45 об’єктів господарювання на території м.Чернівці.
  ⚠️ Обстежено 3 агропродовольчі ринки, а саме: «Старт», «Фортуна» та «МТК Калинівський ринок», виявлено порушення на 2-х об’єктах, надано 23 рекомендації щодо роботи на ринках.
  Також, обстежені об’єкти по вул.Головній: 12 магазинів з непродовольчими товарами, виявлено 3 порушення в двох магазинах – «Євросекондхенд» та магазині «Gabis», що по вул.Головній, 200, які було усунено в ході перевірки. Торговий центр «Депот», 3 магазини продовольчих товарів, 2 аптеки та 3 об’єкти громадського харчування працювали на виніс та без порушень.
  ❗️ Об’єкти по вул.Г.Майдану: 4 заклади ресторанного господарства, які в денний час не здійснювали свою діяльність та 9 непродовольчих магазинів здійснювали реалізацію товарів по попередньому замовленню, але, натомість, запускали відвідувачів в приміщення магазину, що є порушенням постанови Кабінету Міністрів України від 17 лютого 2021 р. №104.
  ✅ Разом з тим, перевірено 8 дитячих розважальних закладів, які були зачиненні, в тому числі, і «Країна мрій», що по вул.Винниченка, 20, м.Чернівці.
  proverka-1proverka-3proverka-4proverka-5
  proverka-8
  Call Now Button
  Будь в курсі подій