• In English
 • Набуваємо практичних знань з питань попередження появи сексистської реклами
  , опубліковано 03 Березня 2021 року о 18:18

  Головним управлінням Держпроспоживслужби в Чернівецькій області в кінці лютого 2021 року прийнято участь у Всеукраїнській сесії, організатором якої виступив Індустріальний Гендерний Комітет з Реклами (ІГКР) за підтримки Представництва Фонду ім. Фрадріха Еберта. Мета сесії – консолідація зусиль (ІГКР), Держпродспоживсдужби (ДПСС) та суддів з питань попередження появи сексистської реклами. В роботі семінару взяли участь провідні експерти ІГКР, представники центрального апарату та 25 регіональних відділень Держпроспоживслужби, члени Всеукраїнської асоціації жінок-суддів тощо. Були презентовані та обговорені напрацювання щодо подолання дискримінаційної реклами. Завдяки спільними зусиллями ІГКР та ДПСС вдалося зупинити розповсюдження чималої кількості сексистської реклами на території України. За розміщення сексистської та дискримінаційної реклами в 2020 році на рекламодавців накладено штрафів на загальну суму 2,8 млн.грн.

  Зокрема, на Буковині протягом 2020 року оштрафовано рекламодавців за поширення дискримінаційної реклами (в рекламі житлового будівництва) та порушення етичних норм в рекламі магазину взуття.

  Завдяки набутим знанням спеціалістами ДПСС вдалось достойно пройти тренінги та брейн-стормінг, за результатом яких були отримані відповідні сертифікати.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій