• In English
 • Дотримання протиепідемічних заходів на Буковині
  , опубліковано 05 Березня 2021 року о 21:21

  ✅ В період запровадженої «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території області Головним управлінням Держпродсподживслужби в Чернівецькій області проведено 1007 перевірок дотримання протиепідемічних обмежень суб’єктами господарювання.

  ⚠️ За результатами перевірок порушення дотримання карантинних обмежень встановлені на 89 об’єктах, за результатами виявлених порушень складено 21 протоколів про порушення санітарних норм та надано 116 приписів (рекомендації).

  Основна увага зверталась на дотримання протиепідемічних обмежень закладами громадського харчування, розважальними закладами та магазинами з реалізації харчових продуктів.

  ‼️ Всього перевірено 297 закладів з торгівлі харчовими продуктами, в 48 виявлені порушення дотримання карантинних обмежень, складено 12 протоколи та надано 36 приписів (рекомендацій).
  Також, охоплено перевірками 194 закладів громадського харчування, порушення виявлені на 18 об’єктах, складено 15 протоколів про порушення вимог протиепідемічних обмежень та 10 приписів (рекомендацій).

  ✅Протягом тижня обстежено 3 агропродовольчих ринки, а саме: «Старт», «Фортуна» та «МТК Калинівський ринок». Під час рейду на МТК «Калинівський ринок» встановлено, що у звичному режимі функціонують продуктовий сектор, м’ясо-молочний павільйон, (5, 4 – ті сектори ринку). Виявлені незначні порушення, які усувалися відразу під час обстеження. Проведено профілактично роз’яснювальну роботу серед підприємців МТК «Калинівський ринок».

  ❗️При обстеженні закладів громадського харчування, виявлено наступне: працювали на виніс: «Bruno», «Bella Napoli», «Я люблю Кебаб», «Стейк мастер», «Джоржина», «Gusto coffee», «Львівські пляцки», «П’яна вишня», «Терасса», «Картотека», «Cat Cat», «Grand coffe», «М’ята», «Ефес», «PanJaPan», зачинені: «Білий налив», «Панська Гуральня», «Gorno», «Баклажан», «Стейк Хаус», «Колесо», «Паб34», «Піца Монополі», «Solo», «Чайковський».

  ❗️Крім того, у закладах «YUGO», «Віденська кав’ярня», «Хата», «Йокі», «Файно», «Шале» виявлено порушення щодо недотримання карантинних вимог зазначених у постанові КМУ від 17.02.2021 №104, а саме в закладах перебували відвідувачі, що категорично заборонено в умовах перебування в «червоній зоні» епідемічної небезпеки, натомість адміністрація повідомила, що присутні – це родичі власників. Працівниками управління Держпродспоживслужби проведено роз’яснювальну роботу, надано рекомендації щодо усунення порушень та складено 3 протоколи.
  Робота триває.

   

  proverka-1proverka-3proverka-4proverka-5proverka-6proverka-7proverka-8

  Call Now Button
  Будь в курсі подій