• In English
 • Дотримання протиепідемічних заходів на Буковині
  , опубліковано 07 Березня 2021 року о 16:16

  06.03.2021 року Чернівецьким управлінням Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, спільно з представниками Національної поліції в денний час обстежено 6 об’єктів.

  2 агропродовольчі ринки – КП МТК “Калинівський ринок” та ринок “Фортуна”. В 4 секторі Калинівського ринку виявлено торгівлю забороненими товарами, при зауваженні підприємці відповідали, що проводять ревізію та збір товару на адресну доставку. Всього виявлено 23 порушення карантинних вимог, надано рекомендації щодо роботи ринку.Також, на території ринку обстежено 2 продуктових магазини та 2 перукарні. В перукарні надано 1 рекомендацію щодо правильного оформлення урн для ЗІЗ.

  ✅ Роз’яснювальну роботу проведено серед 96 осіб.
  У вечерній час, спільно з працівниками патрульної поліції, обстежено 8 об’єктів ресторанного господарства на території м. Чернівці. Заклади “Файно” та “Парк хаус” працювали на виніс, “Панська втіха” і “Озерне” – зачинено.

  ‼️🛑 Натомість ресторан «Winston Hall” влаштував гучне весілля з понад 100 особами, не зважаючи на вражаючу ситуацію із захворюваністю мешканців міста і області на СОVID -19. Працівниками Держпродспоживслужби та працівниками Патрульна поліція Чернівецької області складено протоколи про адміністративне правопорушення. Біля закладів «Соло», «Бартка», « Чайковський», ресторації « Хата» чергували патрульні, що унеможливило потрапляння відвідувачів.
  Також, обстежено 2 спортивних клуби “Лідер” та “Статус”. Були зачинені.

  epidem-9epidem-10epidem-11epidem-8epidem-6epidem-5epidem-2epidem-3epidem-4epidem-1

   

  Call Now Button
  Будь в курсі подій