• In English
 • Обстеження салонів краси, закладів спорту та фітнес центрів
  , опубліковано 18 Березня 2021 року о 21:21

  ⚠️ 18.03.2021 року спеціалістами Чернівецького управління Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області посилено контроль за функціонуванням салонів краси, за діяльністю закладів фізичної культури та спорту, фітнес клубів та шкіл спортивного танцю.

  💅🏻Так, станом на сьогодні обстежено 30 салонів краси, барбершопів та перукарень міста. При обстеженні 4-х з них виявлялись порушення та складено протоколи про адміністративне правопорушення: барбершопи «LEZO», «VIBE», салони краси «Salon PRICHESSON», «Анна Саєнко» Найчастіше виявлялись наступні порушення карантинних вимог: при обслуговуванні клієнтів деякі майстри не одягнуті в одноразові рукавички, не організовано централізований збір ЗІЗ, відсутні корзини, також не нанесено маркування для дотримання соціальної дистанції в зонах рецепцій.

  ‼️ Крім того, слід зазначити щодо функціонування закладів спортивних бальних танців, які ухиляються від виконання норм законодавства, визначивши свою діяльність як дошкільна освіта.

  ❗️💃 Так, працівниками Чернівецького управління спільно с представниками Національної поліції було зафіксовано діяльність клубу «Dance Life», де попри встановлені карантинні обмеження перебувало понад 50 вихованців та батьків без дотримання соціальної дистанції та маскового режиму в місцях загального користування, не зважаючи на значне погіршення епідситуації серед дитячого населення та важкість перебігу захворювання.

   

  inf-1

   

  inf-2

  inf-3

  Call Now Button
  Будь в курсі подій