• In English
 • Ризики для здоров‘я під час відвідування закладів фізичної культури та спорту в період карантину
  , опубліковано 19 Березня 2021 року о 17:17

  ⚠️ Під час рейдових перевірок в складі мобільних груп спільно з працівниками Національної поліції спеціалістами Чернівецького управління Держпродспоживслужби проведено перевірки закладів фізичної культури та спорту, фітнес клубів на предмет їх діяльності та дотримання карантинних вимог.

  👮‍♀️ Мобільною групою обстежено 5 вище зазначених закладів, 4 з яких зачинені, але працівниками Чернівецького управління було зафіксовано діяльність спортивного залу «Лідер» по вул. Суворова, 2 м. Чернівці, де попри встановлені карантинні обмеження протягом 30 хвилин часу виявлено безперервний потік відвідувачів та батьків, в той час, як з 01.03.2021 року на території Чернівецької області призупинено очний навчальний процес та діяльність позашкільної освіти. Слід зазначити, що власником закладу чинився тиск на фахівців Чернівецького управління Держпродспоживслужби та перешкоджання допущення в заклад. У зв’язку з обставинами, які склалися було здійснено виклик Патрульна поліція Чернівецької області, завдяки оперативності якої вдалося в подальшому ефективно продовжити роботу.

  🛑❗️Наголошуємо на тому, що поки одні діти та батьки вимушені перебувати вдома, інші не обмежуючи свої контакти сприяють поширенню хвороби.

  ‼️ Звертаємося до свідомості буковинців щодо дотримання карантинних обмежень, а саме уникнення скупчення та зайвих контактів, що призведе до зниження рівня захворюваності та розповсюдження COVID-19, адже тільки завдяки дотриманню всіх рекомендацій прогноз щодо переходу до іншої зони епіднебезпеки може бути пришвидшено та реалізовано.

   

  prov-1prov-2prov-3prov-4

  Call Now Button
  Будь в курсі подій