• In English
 • Дотримання карантинних обмежень суб’єктами господарювання
  , опубліковано 27 Березня 2021 року о 20:20

  ✅ За період з 22 по 26 березня поточного року

  Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області

  проведено 393 перевірки дотримання протиепідемічних обмежень суб’єктами господарювання.

  ⚠️ За результатами перевірок порушення дотримання карантинних обмежень встановлено на 82 об’єктах, за результатами виявлених порушень складено 26 протоколів про порушення протиепідемічних обмежень, надано 56 приписів, а також проінформовано органи місцевої влади та правоохоронні органи про виявлені порушення.
  ‼️При здійсненні заходів основну увагу було зосереджено на об’єктах торгівлі продовольчими товарами, закладах громадського харчування та надавачів послуг (перукарні, спортивні, ігрові та розважальні центри, громадський транспорт тощо).
  🛑Найбільше виявлено порушень дотримання карантинних обмежень в закладах торгівлі харчовими продуктами, до адміністративної відповідальності притягнуто 26 осіб та надано 20 пропозицій (рекомендацій).
  ▪️Протягом тижня обстежено 3 агропродовольчі ринки. Незначні порушення усувалися відразу під час обстеження. Проведено роз’яснювальну роботу серед підприємців ринків.
  ▪️Також, охоплено перевірками 71 заклад громадського харчування, порушення виявлено на 1 об’єкті, надано 1 пропозицію (рекомендацію).
  Проведено 42 перевірки закладів торгівлі непродовольчими товарами, виявлено порушень на 5, за виявлені порушення надано 5 пропозицій (рекомендацій).
  ▪️Окрім того, перевірено дотримання карантинних обмежень у 3 закладах дошкільної освіти та 8 закладах загальної середньої освіти, виявлено порушень на 1, за результатами яких надано 1 пропозицію (рекомендацію).
  ▪️За вказаний період було перевірено 53 одиниці громадського транспорту, виявлено 15 порушень, надавачам транспортних послуг надано рекомендації.
  ❗️Крім того, обстежувались інші об’єкти критичної інфраструктури. Всього обстежено 39 об’єктів, виявлено 6 порушень, за виявлені порушення надано 6 приписів (рекомендацій).
  Робота в даному напрямку триває.
  obmezh-14obmezh-13obmezh-12obmezh-11obmezh-10obmezh-9obmezh-8obmezh-7obmezh-6obmezh-5obmezh-4obmezh-3obmezh-2obmezh-1
  Call Now Button
  Будь в курсі подій