• In English
 • Протягом періоду з 22.03. по 26.03.21 року тривали обстеження щодо обмежувальних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню на території міста Чернівці корона вірусної інфекіі COVID-19
  , опубліковано 27 Березня 2021 року о 15:15

  ✅ Працівники Чернівецького управління Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області спільно з долученими представниками Департамент розвитку Чернівецької міської ради та представниками управління по фізичній культурі та спорту міської ради здійснювали моніторинг дотримання на території м. Чернівці суб’єктами господарювання, підприємствами та організаціями різних форм власності карантинних обмежень, спрямованих на запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби COVID-19.

  ‼️ Протягом зазначеного періоду обстежено 69 об’єктів. З них: 11 продуктових магазинів, в тому числі 3 торгові центри, в одному з яких ( «Вел Март» по вул.Руська ) складено протокол за недотримання карантинних вимог, також виявлялись порушення в продуктових магазинах, непродовольчих магазинах, зоомаркеті.
  Обстежено 6 закладів громадського харчування, 9 салонів краси та 16 спортивних клубів, 15 з яких були зачинені, а в тенісному клубі «Асс» по вул.Кобилянській надано рекомендації щодо режиму роботи. Також, надано 11 рекомендацій щодо дотримання карантинних обмежень та усунення незначних недоліків. Робота в данному напрямку триває.

  zahid-8zahid-6zahid-5zahid-4zahid-1zahid-2zahid-3

  Call Now Button
  Будь в курсі подій