• In English
 • Щодо проведеної роботи сектором контролю за регульованими цінами протягом квітня 2021 року
  , опубліковано 13 Травня 2021 року о 22:22

  Сектором контролю за регульованими цінами ГУ ДПСС в Чернівецькій області, протягом квітня 2021 року, було проведено 2 планових заходи державного контролю щодо дотримання державної дисципліни цін при реалізації лікарських засобів та виробів медичного призначення. За результатами проведеної роботи було виявлено порушення законодавства у обох випадках, а саме завищення граничних торгівельних роздрібних надбавок на лікарські засоби (обмеження передбачено п.2 та п.3 постанови КМУ від 22.04.2020 №341), внаслідок чого на суб’єктів господарювання було накладено штрафні санкції у вигляді необґрунтовано отриманої виручки у подвійному розмірі відповідно в сумі  1633,98 грн. та 738,16 грн.

  У зв’язку з викладеним вище нагадуємо всім суб’єктам господарювання, що здійснюють діяльність пов’язану з виробництвом чи торгівлею фармацевтичними товарами і є операторами фармацевтичного ринку, про необхідність дотримання норм Постанови КМУ №341. Інформацію щодо особливостей застосування Постанови та відповіді на найпоширеніші запитання можна знайти за посиланням: https://dpss.gov.ua/kontrol-u-sferi-cinoutvorennya/deklaruvannya-rozdribnih-cin .

  Сектор також продовжує здійснювати моніторинг виконання Урядової програми «Доступні ліки» аптеками Чернівецької області, зокрема було проаналізово більш ніж 6000 цін на лікарські препарати у 40 аптечних закладах. Здійснюється розгляд звернень громадян.

  Так, в разі встановлення жителями міста Чернівців та Чернівецької області ознак порушення законодавства чи виникнення сумнівів щодо відповідності нормам закону ціни придбання лікарських засобів, просимо звертатися до Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій