• In English
 • 3 початку липня зросла кількість виявлених випадків перевищення гранично допустимої норми нітратів в дині.
  , опубліковано 26 Липня 2021 року о 12:12

  На агропродовольчих ринках міста Чернівці функціонують 8 державних лабораторій ветеринарно-санітарної експертизи, які проводять дослідження овочів i фруктів на вміст нітратів.
  Зокрема з реалізації знято 7 партій дині загальною вагою 250 кг. При допустимій нормі 90 мг/кг у відібраних зразках виявлено 210 та 300 мг/кг, що свідчать про значне перевищення норми.
  Продукція на ринки міста надходить із Херсонської області.
  Купуючи овочі на ринках міста Чернівці обов’язково цікавтесь у продавців наявністю документів, що засвідчують їхнє походження, якість та безпечність.
  На продукцію, що реалізується на ринках виготовляються експертні висновки державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи, де конкретно зазначаються фактичні рівні нітратів.
  Звертаємо увагу, що кожен продавець на ринку зобов’язаний мати експертний висновок державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи, в якому можна знайти всю необхідну інформацію: прізвище, ім’я, по батькові продавця, місце проживання, назву продуктів рослинного походження, результати досліджень на вміст нітратів.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій