• In English
 • Контрольна перевірка на приватному підприємстві «Роднічок Тревел»
  , опубліковано 26 Липня 2021 року о 15:15

  У зв’язку з численними скаргами щодо жорсткого поводження з тваринами та ухваленням законопроєкту № 2351, який вступив в дію з 15 липня 2021 року, державні інспектори Держпродспоживслужби спільно із спеціалістами Новоселицької районної державної лікарні ветеринарної медицини та волонтерами здійснили контрольну перевірку на приватному підприємстві «Роднічок Тревел». Порушень дотримання вимог ветеринарно-санітарного законодавства виявлено не було. Тварини, а саме тигр, леви та дикі кабани, доглянуті, ситі та утримуються в належному стані. Всі щеплення зроблені. За бажанням власника на вересень місяць поточного року планується вивезти левів та тигра до ПАР. Був підписаний договір між підприємством «Роднічок Тревел» та Благодійним Фондом «НЕЙТОН» за яким новий власник(Благодійний Фонд «НЕЙТОН») бере транспортування, розміщення та постійне утримання в реабілітаційному центрі тварин на себе. В середньому така процедура може зайняти до пів року часу.
  Наразі контроль за здоров’ям диких тварин здійснюють спеціалісти районної державної установи ветеринарної медицини відповідно до укладеного договору із власником тварин на ветеринарне обслуговування.
  Ситуація під моїм власним контролем вже рік, я і надалі буду слідкувати за долею тварин та за дотриманням виконання нового закону до моменту відправлення до нової домівки.

  rod-2rod-3

  Call Now Button
  Будь в курсі подій