• In English
 • Всеукраїнська військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») на території Чернівецької області пройшла з дотриманням санітарних вимог
  , опубліковано 04 Серпня 2021 року о 18:18

  З 17 по 29 липня на Буковині проходив ІІІ Всеукраїнський етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на базі 4-х закладів освіти:

  • Вижницький район – комунальний заклад «Вижницька спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів художньо-естетичного циклу імені Назарія Яремчука» (м. Вижниця, вул. Романа Шухевича, 8);
  • м. Чернівці – комунальна обласна спеціалізована школа – інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» (м. Чернівці, вул. Винниченка, 119) та професійно – технічне училище №8 (м. Чернівці, вул. Руська, 198);
  • Хотин – Комунальний заклад «Хотинська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 1» (м. Хотин, вул. Свято-Покровська).

  Згідно з розпорядженням Чернівецької ОДА від 31.05.2021 №620-р «Про організацію та проведення ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») працівниками управлінь були проведені обстеження на предмет дотримання вимог «Державних санітарних норм та правил влаштування, утримання, та організації режиму діяльності дитячих наметових містечок», затверджених наказом МОЗ України від 07.09.2021 № 89 та постанови Головного санітарного лікаря України «Про затвердження протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 08.06.2021 року №5.

  Спеціалістами Головного управління було проведено 6 позапланових перевірок, за результатами яких у вище зазначених закладах порушень не виявлено, про що зазначено в актах санітарно-епідеміологічного обстеження.

  Організаторами харчування були  ФОП «Дроняк М. В.» (Вижницький район) та Федонюк А., які погодили маршрути, графіки постачання харчових продуктів та перспективне меню.

  Орієнтовна кількість осіб, які брали участь у грі – 624.

  Окрім того, вище зазначені заклади були забезпечені в достатній кількості дезінфекційними та антисептичними засобами, засобами індивідуального захисту персоналу, були створені умови для дотримання особистої гігієни. В закладах дотримувалися протиепідемічних заходів щодо профілактики та запобігання коронавірусної інфекції.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій