• In English
 • КП «Чернівціводоканал» поверне споживачам майже 17 млн гривень
  , опубліковано 06 Серпня 2021 року о 14:14

  Сектором контролю за регульованими цінами Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області проведено планову перевірку щодо дотримання вимог при формуванні, встановленні та застосуванні тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення КП «Чернівціводоканал».

  За результатами перевірки було встановлено, що протягом 2020-2021 років до тарифу на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення безпідставно включалися доплати на оплату праці за безперервний стаж роботи працівників підприємства. Сума виплат склала 16 868 533 гривень.

  Перевіркою встановлено, що підприємство у своїй роботі по розрахунках зі споживачами, які не мають засобів обліку води (лічильників) застосовує застарілі норми водоспоживання та водовідведення для населення, соціально-культурних і громадських закладах м. Чернівців починаючи із 1995 року.

  Вище зазначене є порушенням Порядку формування тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення та Порядку розроблення та затвердження нормативів питного водопостачання.

  Виходячи із зазначеного, підприємством використовувалися застарілі нормативи, які вчасно не переглядалися, що ставить під сумнів їх відповідність вимогам чинного законодавства.

  За результатами проведеної перевірки підприємству надано припис за яким, ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, зобов’язало усунути порушення.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій