• In English
 • Святкування дня працівників ветеринарної медицини
  , опубліковано 05 Серпня 2021 року о 16:16

  Вже який рік поспіль у другу неділю серпня своє професійне свято відзначають працівники ветеринарної медицини. З цієї нагоди керівники області нагородили подяками та грамотами ветеринарів ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.
  Кращим представникам галузі області за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята – Дня працівників ветеринарної медицини вручили грамоти.
  У вітальному слові начальник ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області Анжела Косован зазначила, що у сучасному суспільстві професія лікаря-ветеринара не просто урізноманітнилася новими повноваженнями, а й вимагає від фахівців більше професійності та самовіддачі. Адже, від вас сьогодні залежить життя і здоров’я не лише тварин, а й людей, безпека харчової галузі та вихід вітчизняного ринку на європейський рівень. Начальник Сокирянського управління, Лисий Іван Миколайович, побажав міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів. Кращих працівників нагороджено Грамотами начальника ГУ Держпродспоживслужби в Чернівецькій області.

  s1s3s5s2s4

  Call Now Button
  Будь в курсі подій