• In English
 • Провели перевірку вимірювальної техніки в одному з медичних закладів Чернівецької області
  , опубліковано 11 Серпня 2021 року о 19:19

  Сьогодні ми повинні уважніше ставитися до свого здоров’я. Люди повинні бути впевнені в точності вимірювань приладів, які використовуються для визначення їх діагнозів. Як ми можемо бути впевнені, що прилад показує правдиві дані? Правильно, прилад повинен пройти періодичну повірку.
  Сектором метрологічного нагляду управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області у липні поточного року проведена планова перевірка одного із медичних закладів Чернівецької області.
  Так, під час перевірки було встановлено, що в експлуатації суб’єкта господарювання перебуває значна кількість засобів вимірювальної техніки, які вчасно не пройшли періодичну повірку. Загалом виявлено 214 одиниць не повірених засобів вимірювальної техніки. Серед них: 38 вимірювачів артеріального тиску, 12 пульсоксиметрів, 3 електрокардіографи та ін.
  За результатами проведеного заходу державного нагляду (контролю) суб’єкту господарювання надано припис про усунення виявлених порушень, а відповідальну особу притягнуто до адміністративної відповідальності.
  Суб’єктам господарювання, діяльність яких віднесена до сфери законодавчо регульованої метрології, Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області наголошує про необхідність дотримання вимог Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», технічних регламентів та інших нормативно-правових актів у сфері метрології та метрологічної діяльності.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій