• In English
 • Розгляд звернень громадян
  , опубліковано 14 Серпня 2021 року о 10:10

  Одним з основних завдань Управління захисту споживачів є розгляд звернень громадян та надання консультацій споживачам.

  Найбільше звернень надходить щодо порушення прав при гарантійному обслуговуванні складної побутової техніки, порушення умов договору, при покупці товарів в інтернет-магазинах та при наданні послуг.

  Так, до Управління від початку року надійшло 248 пропозицій, заяв та скарг. З яких:

  -письмових- 23
  -на особистому прийомі – 205
  -з урядової «гарячої лінії» – 20

  При цьому задоволено із розглянутих – 215 (86,7%).

  За результатами розгляду звернень громадян, споживачам було повернуто коштів на суму майже 61 тис. грн за неякісні товари, роботи та послуги.

  Однією із причин виникнення скарг є недостатній рівень правової обізнаності норм законодавства, як громадян-споживачів, так і суб’єктів господарювання.

  Тому основна робота ГУ Держпродспоживслужби спрямована на попередження та профілактику правопорушень, на забезпечення контролю за дотриманням суб’єктами господарювання вимог законодавства про захист прав споживачів, а також на проведення роз’яснювальної роботи з метою підвищення рівня знань законодавства споживачами та суб’єктами господарювання.

  До уваги буковинців! При порушенні суб’єктами господарювання законодавства про захист прав споживачів, слід звернутися з письмовою заявою до Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області через засоби електронного зв’язку:

  -bucvem@i.ua

  -info@consumer-cv.gov.ua

  поштою за адресою: вул. Сторожинецька, 115,
  м.Чернівці та для отримання консультацій, роз’яснень за телефонами:

  (0372)52-52-68;

  (0372)52-72-02.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій