• In English
 • Позапланові перевірки в закладах освіти тривають
  , опубліковано 09 Жовтня 2021 року о 11:11

  Діти – це наше майбутнє, наш сенс життя і щастя. Тому спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області, разом з керівником, Анжелою Косован, приділяють велику увагу саме освітнім закладам області та міста.

  В ході позапланових перевірок на харчоблоках, які були проведені минулого тижня,  найбільше виявлено таких порушень: неякісне миття та дезінфекції обладнання, відсутність гарячої води, не ведеться боротьба зі шкідниками, не ведеться контроль за  температурними режимами в холодильниках при  зберіганні харчових продуктів, в холодильниках зберігається продукція невідомого походження без маркування,  недостатня кількість холодильного обладнання, нерозроблені постійні процедури засновані  на принципах системи аналізу небезпечних факторів та  контролю у критичних точках.

  Досі залишається багато питань і до вимог санітарного законодавства, а саме: відсутні відомості про проведення генеральних прибирань з застосуванням дезінфекційних засобів, харчоблоки потребують оздоблення стін та стелі корозійностійкими матеріалами (стійкими до впливу дезінфекційних засобів), в коморах для зберігання харчових продуктів відсутній контроль за температурним режимом та рівнем вологості, прибиральний інвентар не маркований.

  Такі перевірки є дуже важливими, тому, що контроль за харчуванням наших дітей повинен бути. Ми зробимо так, що у майбутньому буде значно менше порушень, а всі недоліки та зауваження – усунені.

   

  obst-1obst-2obst-3obst-4obst-5obst-6

  Call Now Button
  Будь в курсі подій