• In English
 • Виявлено злакову культуру при виготовленні пластикових ланч-боксів
  , опубліковано 08 Жовтня 2021 року о 18:18

  Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області інформує про отримання повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 06 жовтня  2021 року №2021.5107 fup 1 стосовно  несанкціонованого використання сироватки злакових культур при виготовленні  пластикових ланч – боксів, що експортувались з Китаю ( виробник: Xiamen Keystar Trading Co. LTD)  через Польщу ( імпортер: Asgard Spolka z ograniczona, odpowiedzialnoscia, Baranowo)  до України  (отримувач: ТОВ «Дарума Україна», вул. Левандовська, 3В, м.Київ, 01010).

  Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області попереджає операторів ринку, які використовують у виробництві та/ або здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з виробництва та /або обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій  області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України “Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”.

  Шановні споживачі! У разі виявлення вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Чернівецькій області за тел.:
  (0372) 55-83-77
  (0372) 55-35-09 або звертайтесь до територіальних управлінь.

  Call Now Button
  Будь в курсі подій